listelenecek başlık bulunamadı.

arena

1

arena bilgisayar (arena) hisse senedi hakkında analiz,bilgi ve yorumları içerir.

aşağıdaki linkler bilgi amaçlı verilmiştir.

son fiyat bilgisi için:

http://finans.mynet.com/borsa/hisseler/arena-arena-bilgisayar 

sermaye, pd/dd, fiili dolaşım oranı, toplam hisse sayısı, karı:

http://www.borsagundem.com/piyasa-ekrani/hisse-detay/ARENA

şirket genel bilgileri, son kap haberleri, bilanço:

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bilgileri/ozet/864-arena-bilgisayar-sanayi-ve-ticaret-a-s

resmi web sitesi:

https://www.arena.com.tr

2

4 milyona yakın bir bilanço geldi. ilk 2 ay 200 bin ve 600 bin gelmişti, yine de beklentilerden çok uzak. 4ç beklentilerine kadar 4 -4-6 arasında gider gelir gibi.

3

2017 ocak-eylül’de gelirlerini 2016’nın aynı dönemindeki 1 milyar tl’den 1,2 milyar tl’ye çıkardı. net kâr 4 milyon tl oldu. alış ve satışlar ile ticari alacak ve borçlarının büyük kısmının dolar cinsinden olmasıyla kurdaki değişimlerden olumsuz etkileniyor.

4

arena bilgisayar'ın 2017 yılı konsolide net dönem karı 2.064.641 tl (önceki 14.282.010 tl)

5

utanmaz arlanmaz bunlar ya yüzleri de kızarmıyo

6

şirketimiz, uçtan uca veri depolama çözümleri sunan western digital corp. firması ile  wd, sandisk ve g-tech marka ürünlerin türkiye genelinde dağıtımına ilişkin distribütörlük anlaşması imzalanmıştır.dünyanın en büyük veri depolama birimi üreticilerinden biri olan ve yıllık yaklaşık 20 milyar amerikan doları cirosu bulunan western digital corp. firması , geçtiğimiz yıllarda dünyanın en büyük flash bellek üreticilerinden sandisk'i de satın alarak bünyesine katmıştı.imzalanmış olan distribütörlük anlaşması ile elde edeceğimiz yıllık cironun 15 milyon amerikan dolarının üzerinde olması beklenmektedir.

7

yüzde 12 prim getirecek bir haber mi bu şimdi.

8

anlamsız bi çıkış var yine ama hadi bakalım hayırlısı.

9

gitmiş bir de zarar açıklamış yauw daha neler

10

uzun yıllardır 3,4,5 sürünen arena bugün 10 u geçti. tam bir boğa piyasası.

11

şirketimiz yönetim kurulu'nun 28.01.2020 tarihinde gerçekleştirdiği toplantısında; iştirakimiz olan onlıne elektronik ticaret hizmetleri a.ş.'nin stratejik yeniden yapılandırılması, operasyonel maliyetlerin azaltılması ve çoklu satış yapısının bütünleştirilerek daha efektif hale getirilmesi amacıyla, onlıne elektronik ticaret hizmetleri a.ş.'nin ticari mevcutiyeti ve faaliyetlerini devam ettirmekle birlikte internet satış platformu olan "yukko.com"  üzerinden son kullanıcılara gerçekleştirilmekte olan perakende satışlarının sonlandırılmasına karar verilmiştir.