listelenecek başlık bulunamadı.

bitcoin

1

bitcoin

https://coinmarketcap.com

2

4000 dolardan girdim, 4400 den çıkmak hedef.

3

ben 1 tane bitcoine 8000 dolar vermem arkadaşlar:)

4

zaten versen de alamazsın fed.:) 9600 dolar oldu:)

5

novogratz: bitcoin 2018 sonuna kadar kolaylıkla 40 bin dolar seviyesine gidebilir

fortres ınvestmen group'un eski hedge fon yöneticisi michael novogratz, bitcoin fiyatının 2018 sonuna kadar kolaylıkla 40.000 dolar seviyesine gidebileceğini söyledi.

6

marketwatch kıdemli köşe yazarı mark hulbert, sanal para bitcoin'un yılbaşından bu yana fiyatını sıra dışı şekilde artırarak 10 bin dolara yaklaşmasına karşın yakın bir zamanda çöküş ihtimalinin yüzde 80'in üzerinde olduğunu söylüyor.

7

11 bin dolar:)

8

sanal para birimi bitcoin'in değeri, ilk kez 10 bin doları aşarak yeni bir rekor kırdı.

dünya genelindeki 900'e yakın sanal para arasında en değerli olan bitcoin’in toplam piyasa değeri ise 170 milyar dolara yaklaşıyor. bu rakam, sanal para biriminin mc donald’s, goldman sachs ve disney gibi dev şirketlerin piyasa değerlerini geride bıraktığı anlamına geliyor.

9

hong kong merkezli bitmex'in kurucu ortağı ve ceo'su hayes, "1,000 dolarda balon oluştuğunu söylediler, 5,000 dolarda da bunu söylediler ve şimdi 10,000 dolarda da balon olduğunu söylüyorlar" dedi ve "kısa pozisyon almak oldukça tehlikeli, özellikle de dönüşümsel bir para sisteminde iseniz" şeklinde konuştu. 

10

singapur'da oanda corp.'un asya-pasifik işlemleri müdürü ınnes, "şu anki yatırımcılar çökme senaryosuna hazır değil ve ben de bu konuda biraz endişeliyim" dedi. ınnes, kısa vadede yüzde 3 ila 6 arası bir geri çekilme öngörüyor.  

11

alman banka deutsche bank'tan bitoin uyarısı geldi. kurumun başekonomisti torsten slok müşterilerine 2018 yılında piyasalar için risk teşkil eden gelişmelere dair bir liste yolladı. listede bitcoin fiyatlarında olası çöküşün yanı sıra, yüksek enflasyon ve kuzey kore  riski yer aldı. 

12

avustralya'da çoklu varlık stratejileri portföy yöneticisi ron montgomery'e göre blackrock, bitcoin'i finansal varlık olarak görmüyor.

buna karşın montgomery, sydney'de gerçekleştirdiği bir konuşmasında bitcoin'in arkasındaki blockchain altyapısına çok ilgi duyduğunu belirtti.

asya pasifik aktif yatırımlar birimi yöneticisi belinda boa, hong kong'daki bir basın toplantısında bitcoin'un çok sert hareketler yaptığını ve blackrock'ın gelecekte daha fazla volatilite beklediğini belirtti.

boa'ya göre blackrock'ın görüşü, bitcoin'un değerlemelerinin balona benzediği yönünde.

13

başbakan yardımcısı mehmet şimşek, twitter hesabından yaptığı açıklamada, bitcoinin finans tarihinin en büyük balonu olan "lale çılgınlığını" geçmiş olduğunu belirtti.şimşek, bitcoin spekülasyonundan uzak durulması gerektiğini kaydetti ve "bitcoin fiyatı aniden aşırı derecede yükselebileceği gibi daha sonra çöküşe de geçebilir." ifadesini kullandı. 

14

https://www.bilgeyatirimci.com/2017/12/14/adim-adim-bitcoin/

15

son 1 yılda bitcoine en çok giriş yapan ülkeler.

16

yaklaşık $500 milyar pazar değeri ile kripto paralar dünyadaki toplam gdp'nin %0.6'sına ulaştı. bu değer devletler için bunları göz ardı edecek bir durumun ötesine geçti.

17

bitcoin'in yükselişini bilen yatırım uzmanı: 400 bin dolara kadar yolu var

http://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-42395979

18

davos'ta konuşan ünlü yatırımcı george soros, bitcoin'in tipik bir balon olduğunu söyledi.

davos'ta konuşan george soros bitcoin ile ilgili uyarılarda bulundu. konuşmasında bir katılımcının kripto paralarla ilgili sorusunu yanıtlayan soros, kripto paraların tipik balon niteliğinde olduğunu ve istikrarlı değer saklama aracı olmadıklarını söyledi.

soros, "diktatörlükler yükseldikçe, daha farklı bir sonuca ulaşacaksınız, çünkü bu ülkelerin yöneticileri bitcoin'i yurt dışında sakladıkları bir kara gün parasına dönüştürecekler" dedi.

bitcoin'in arkasındaki blockchain teknolojisini olumlu bulan soros, açık toplum vakıfları'nda bu teknolojiyi göçmenlerin birbiriyle iletişime geçmesi ve paralarını güvenli bir şekilde tutmaları açısından kullandıklarını söyledi.

http://www.borsagundem.com/haber/soros-bitcoin-balon/1271864

19

bu sefer iyi patladı.

20

an itibari ile 48 bin 300 lira ediyor.

21

uzun vadede bir şey olmaz diyorum. altcoinlerim vardı hala duruyolar zararım %80 e yakındır:)

22

48.693,73 lirası yapıyor. dün 693' lük kısmı 300 liradaydı.

23

elf var biraz elimde.

24

49.252,82 ulaştı şu an. ne güzel artıp inebiliyor :d

25

6340 dolar şu an. btc'nin hali baya kötü görünüyor. düşüşü çok hızlı. normal olmayacak kadar.