listelenecek başlık bulunamadı.

despc

1

despec bilgisayar (despc) hisse senedi hakkında analiz,bilgi ve yorumları içerir.aşağıdaki linkler bilgi amaçlı verilmiştir.

son fiyat bilgisi için:

http://finans.mynet.com/borsa/hisseler/despc-despec-bilgisayar/

sermaye,pd/dd,fiili dolaşım oranı,toplam hisse sayısı,karı:

http://www.borsagundem.com/piyasa-ekrani/hisse-detay/DESPC

şirket genel bilgileri,son kap haberleri,bilanço:

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bilgileri/ozet/1529-despec-bilgisayar-pazarlama-ve-ticaret-a-s

resmi web sitesi:

http://www.despec.com.tr/

2

bilançosu kötü geldi. bugün biraz düşüş var.

3

bu sene diğer bilgisayar şirketleri gibi karı çok düşük. bu hisse temettüyle gider ama bilanço da kar yok,dolayısıyla seneye temettüsü az olur. çok bişey beklememek lazım.

4

bu sene despc temettü vermeyecekmiş.

5

despec ürün yelpazesi.

6

despec bilgisayar'ın 2018 yılı 6 aylık konsolide olmayan net dönem karı 8.739.579 tl (önceki 3.127.998 tl)

güzel kar açıklamış despec.

7

 kamuoyu aydınlatma platformu'nda (kap) yayınlanan acıklamaya gore; despec ınternatıonal kurul kaydında olan ancak borsada ıslem gormeyen statude 500 bın tl nomınal tutarlı despec bılgısayar pay senetlerının borsada satısa konu edılebılmesı amacıyla merkezı kayıt kurulusu’na basvurdu.

miktar küçük ama bu fiyatlardan satış yaparım zihniyeti iyi değil.

8

despec ınternatıonal fzc'nun sahip olduğu despec bilgisayar'ın sermayesinin %17,83'üne tekabül eden paylar nevres erol bilecik 'e ve desbil teknolojik ürünler'e toptan alış satış işlemleri kapsamında satılacakkamuoyu aydınlatma platformu'nda (kap) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:despec bilgisayar pazarlama ve ticaret a.ş. ortaklarından despec ınternatıonal fzco'nun sahip olduğu şirket sermayesinin %17,83'üne tekabül eden toplam 4.100.000-tl nominal değerli paylar, 1 tl nominal değerli pay için 2,72-tl fiyatla alıcı nevres erol bilecik 'e ve desbil teknolojik ürünler ticaret a.ş.'ye kurumumuz aracılığıyla (oyak yatırım menkul değerler a.ş.alıcı/ garanti yatırım menkul değerler a.ş. satıcı üye) toptan alış satış işlemleri kapsamında satılacaktır.satılacak 4.100.000-tl nominal değerli paylar halihazırda borsa'da işlem gören niteliktedir.söz konusu işlemde beher pay bedeli başvuru tarihinden önceki iş gününden başlamak üzere geçmiş 10 iş günü boyunca oluşmuş ağırlıklı ortalama fiyatlar alınarak belirlenmiştir.satış işleminin 22/03/2019 tarihinde ve takasının da takasbank ve mkk nezdinde gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.satışa konu paylar üzerinde devir veya satışı engelleyici rehin, haciz, teminat v.b. herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.söz konusu işlemin toptan alış satış işlemlerine ilişkin prosedür kapsamında gerçekleştirilmesi hususunda borsa istanbul a.ş.'ye 20/03/2019 tarihinde başvuru

yapılmıştır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/748907

9

3.5 lara düşmüş çeyrek bilançosu, kan kaybı sürebilir.

10

11

despec bilgisayar pazarlama ve ticaret a.ş. ortaklarından desbil teknolojik ürünler ticaret a.ş.'nin sahip olduğu şirket sermayesinin %10,98'ine tekabül eden toplam 2.525.994 tl nominal değerli paylar ile despec bilgisayar pazarlama ve ticaret a.ş. ortaklarından nevres erol bilecik'in sahip olduğu şirket sermayesinin %7,83'üne tekabül eden toplam 1.800.000 tl nominal değerli paylar  1 tl nominal değerli pay için 4,67 tl fiyatla alıcı datagate bilgisayar malzemeleri ticaret a.ş.'ye kurumumuz aracılığıyla (oyak yatırım menkul değerler a.ş.alıcı/ oyak yatırım menkul değerler a.ş. satıcı üye) toptan alış satış işlemleri kapsamında satılacaktır.

satılacak 4.325.994 tl nominal değerli paylar halihazırda borsa'da işlem gören niteliktedir.

söz konusu işlemde beher pay bedeli başvuru tarihi itibariyle bir önceki haftanın son iş gününden geriye doğru 10 iş günü boyunca oluşmuş ağırlıklı ortalama fiyatların ortalamasından oluşan fiyatından belirlenmiştir.

12