listelenecek başlık bulunamadı.

fonet

1

fonet bilgi teknolojileri (fonet) hisse senedi hakkında analiz,bilgi,haber ve yorumları içerir.aşağıdaki linkler bilgi amaçlı verilmiştir.

son fiyat bilgisi için:

http://finans.mynet.com/borsa/hisseler/fonet-fonet-bilgi-teknolojileri/

sermaye,pd/dd,fiili dolaşım oranı,toplam hisse sayısı,karı:

http://www.borsagundem.com/piyasa-ekrani/hisse-detay/FONET

şirket genel bilgileri,son kap haberleri,bilanço:

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bilgileri/ozet/4412-fonet-bilgi-teknolojileri-a-s

resmi web sitesi:

http://www.fonetyazilim.com/

2

gülhane eğitim ve araştırma hastanesi (gata) tarafından yapılan  "24 ay süreli sağlık bilgi yönetim sistemi alımı" ihalesine katıldığımızı 09.11.2017 tarihinde  kap (kamuyu aydınlatma platformu) aracılığıyla duyurduğumuz ihale sonuçlanmış olup, ihaleyi şirketimiz kazanmıştır. ihaleye katılanların 10 günlük  yasal itiraz süreci beklenmekte olup sonrasında sözleşme imzalama aşamasına geçilecektir.

3

sağlık bilişim alanında faaliyet gösteriyor.bu alanda borsada tek olabilir mi?

ürünlerine baktım.

fonet hbys(hastane bilgi yönetim sistemi)

fonet lbs(labaratuar bilgi sistemi)

fonetpacs(radyolojik görüntüleme arşiv sistemi)

fonet h2h(hospital to hospital)

fonetrs(randevu sistemi)

fonetopiz(iş zekası)

devlet ya da özel hastanelerine satışı iyi. 3.5 tan halka arz olmuş,şu an 5.33 te.yazılım şirketlerinde pd/dd yüksek olabiliyor linkte 5 logo da 7 , fonette şu an 2.35.

takip edicem bir müddet.

4

fonet bilgi teknolojileri a.ş. halka arzında ortaklık payı almaya hak kazanan ve ortaklığın borsa istanbul a.ş'de işlem görmeye başladığı 04/05/2017 tarihinden itibaren 1 yıl (365 gün) süreyle halka arzdan aldıkları paylarını aralıksız şekilde tutan yatırımcılar, söz konusu süre boyunca hesaplarında gün sonunda tuttukları en düşük pay miktarını, 3,50 tl'den halka arz eden pay sahibi abdülkerim gazen'e geri satma hakkı elde etmişlerdir. söz konusu geri alım taahhüdü halka arz edilen payların %100'ü için geçerlidir. satma hakkını kullanmak isteyen yatırımcılar, 7-9/05/2018 tarihleri arasında metro yatırım menkul değerler a.ş.' ne geri alınmasını talep ettikleri pay miktarını da belirten bir talimat ile başvurabilirler.

5

sırketımız 23.07.2018 tarıhınde turkcell teknolojı arastırma ve gelıstırme a.s.  ıle "hbys urun ve hızmet alımı" konulu sozlesme ımzalanmıstır. sozlesme hızmet suresı 18 ay olup sozlesme tutarı 17.000.000,00 tl ‘dır.

6

bu gidişle senden cacık olmayacak fonet.

7