listelenecek başlık bulunamadı.

orge

1

orge enerji (orge) hisse senedi hakkında analiz,bilgi,haber ve yorumları içerir.aşağıdaki linkler bilgi amaçlı verilmiştir.

son fiyat bilgisi için:

http://finans.mynet.com/borsa/hisseler/orge-orge-enerji-elektrik/

sermaye,pd/dd,fiili dolaşım oranı,toplam hisse sayısı,karı:

http://www.borsagundem.com/piyasa-ekrani/hisse-detay/ORGE

şirket genel bilgileri,son kap haberleri,bilanço:

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bilgileri/ozet/1045-olmuksan-international-paper-ambalaj-sanayi-ve-ticaret-a-s

resmi web sitesi:

https://www.orge.com.tr/

2

4 lerde brüt takasa girdiği günleri hatırlayan var mı :) 1 senedir her çeyrek süper bilançolar açıklayıp 10 üstüne çıktı hala da gidesi var :)

3

*orge enerji/gündüz: yurt dışında ilgilendiğimiz ve ayakları yere basan turizm yatırımı projeleri var-bloomberg ht

*stratejik iş birlikleri görüşmelerimiz var-bloomberg ht

4

bu haftaki öneri listemizde 10,60 hedef fiyat ile yer alan hissede, dün 10,63 seviyesi görülerek hedefimiz %4,54’lük getiri ile gerçekleşmiştir. hissede teknik görünümü beğenmeye devam ediyoruz. bu açıdan 10,60 direncini izlerken bu seviye üzerinde 10,80 ardından 11,00’in hedefe girebileceğini düşünüyoruz. 10,63’ün görülmesi sonrasında yaşanan kar realizasyonun artmaması için ise 10,40 desteği korunmalı. bu açıdan mevcut pozisyonlar için stop-loss önerimizi  10,40’a yükseltiyoruz. anadolu yatırım

5

10 altını alım fırsatı olarak bekleyeceğim. bence gelişen bir sektör, kasada döviz tutuyorlar, yine euro dolar cinsinden proje yapıyolar,şu ana kadar gelen kar da çok iyi, uzun vadede yükseliş trendine devam eder diye düşünüyorum.

6

11.40 bekliyorum, elimdekileri vermek için. sonrasında 10da bekliyor olacağım.

7

bnp paribas, orge enerji'nin hedef fiyatını 13,63 tl'den 13,10 tl'ye indirdi, tavsiye 'al'

8

orge elektrik taahhüt quasar istanbul projesi’nde geçici kabul belgesinin işveren tarafından onaylandığını açıkladı. her ne kadar projenin geçici kabulü ufrs finansallarını etkilemese de yasal kayıtlardaki net karı destekleyecek ve temettü beklentilerini artıracaktır. hatırlanacağı üzere, şirket 2016 karından hisse başına 0,2725tl nakit temettü dağıtmıştı.

9

şirketimizin, istanbul'da inşası devam etmekte olan ve toplam 19 istasyondan oluşan kabataş-mecidiyeköy-mahmutbey metro projesi'nin, öncelikle ihale edilen 2 istasyonunun elektrik işlerinin bir kısmına yönelik olarak verdiği 1.610.000 euro+kdv tutarındaki teklife ilişkin olarak, işveren alsim alarko sanayi tesisleri ve ticaret a.ş. ile alt yüklenici sözleşme görüşmelerine başlanmıştır. işin ağustos 2018'de bitirilmesi planlanmaktadır. sözleşme görüşmelerinin olumlu ya da olumsuz şekilde tamamlanması sonrasında gerekli açıklamalar yatırımcılarımız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır. kamuoyuna ve sayın ortaklarımıza saygı ile duyurulur.

10

"17.01.2018 tarihli açıklamamızda, şirketimizin, istanbul'da inşası devam etmekte olan ve toplam 19 istasyondan oluşan kabataş-mecidiyeköy-mahmutbey metro projesi'nin, öncelikle ihale edilen 2 istasyonunun elektrik işlerinin bir kısmına yönelik olarak verdiği 1.610.000 euro+kdv tutarındaki teklife ilişkin olarak, işveren alsim alarko sanayi tesisleri ve ticaret a.ş. ile alt yüklenicilik sözleşme görüşmelerine başlandığı kamuoyuna duyurulmuştu. bahsi geçen projenin sözleşme imza süreci tamamlanmıştır. sözleşme kapsamındaki taahhüt işlerinin yakın zamanda başlaması ve ağustos 2018'de bitirilmesi planlanmaktadır. "

11

mis gibi kar getirdi bu seder de daha çok beklendiği için sert bir düşüş oldu. son çeyrek bilançoları biraz ters olaylara gebe oluyor genelde.

12

orge enerji bedelsiz sermaye artırımına gidiyor. şirket 20 milyon lira olan mevcut sermayesini yüzde 150 artırarak 50 milyon liraya çıkaracak. kar payından bedelsiz olarak 30 milyon liralık sermaye artışı gerçekleştirilecek. bölünme nedeniyle teorik fiyat 3.14 lira olarak gerçekleşti.

13

orge de iyice cıvıttı.

14

*orge: najlaa ınternational general trading ile şirketimiz adına kuveyt'te iş geliştirme çalışmalarında bulunmak üzere aracılık-vekalet sözleşmesi imzalandı

15

kar aynı kaldı. neredeyse taban olacak . her bilanço döneminde yapıyor bunları ama uzun vade iyi kağıt.

16

15.02.2018 tarihli özel durum açıklamamız ile kamuya duyurulan, şirketimiz yönetim kurulu'nun 14.02.2018 tarihli payların geri alımına ilişkin kararına istinaden, şirketimiz pay piyasasında bugün görülen fiyat hareketlerinin yatırımcılarımız üzerinde kısa vadede yaratabileceği olumsuz etkileri gidermek ayrıca şirket yönetimince uygun ve gerekli görüldüğünde çalışanları pay edindirme planları çerçevesinde de kullanmak amacıyla, şirketimiz payları ile ilgili olarak 09.11.2018 (bugün) tarihinde 3,08-3,20 fiyat aralığından 139.001 adet alım işlemi gerçekleştirilmiştir. işlemin detayları aşağıdaki tabloda sunulmuştur. 

17

canavar gibi kar açıklamış yine.

18

orge elektrik/gündüz: akkuyu nükleer santrali'nin bir parçasına teklif sunduk - bloomberg ht