listelenecek başlık bulunamadı.

prkab

1

türk prysmian (prkab) hisse senedi hakkında analiz,bilgi,haber ve yorumları içerir.aşağıdaki linkler bilgi amaçlı verilmiştir.

son fiyat bilgisi için:

http://finans.mynet.com/borsa/hisseler/prkab-turk-prysmian-kablo/

sermaye,pd/dd,fiili dolaşım oranı,toplam hisse sayısı,karı:

http://www.borsagundem.com/piyasa-ekrani/hisse-detay/PRKAB

şirket genel bilgileri,son kap haberleri,bilanço:

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bilgileri/ozet/1108-turk-prysmian-kablo-ve-sistemleri-a-s

resmi web sitesi:

http://tr.prysmiangroup.com

2

ciro 1 milyara gelmiş, ortada kar yok.yazık günah.

3

prysmian group ortağı olduğu general cable corporation hisselerini hisse başına 30 dolar ödeyerek devraldığını açıkladı.

4

“izmit körfez geçişi güç kablosu bağlantı projeleri yapım işi için türkiye elektrik iletim a.ş. (teiaş) tarafından, tkabçy.10 referansı ile yeniden ihale düzenlenmiş olup, söz konusu ihale bugün sonuçlanmıştır. şirketimizce bugün sunulan teklifin, bir önceki ihalede olduğu gibi ihale kapsamında verilen tek teklif olduğu öğrenilmiştir. ihale konusu projeyi kapsayan sözleşme henüz imzalanmamış olup, değerlendirmeler neticesinin olumlu olması halinde şirketimiz sözleşmeyi imzalamak üzere davet edilecektir.”

429 milyon 866 bin 527 lira artı kdv. projenin süresi sözleşme imzalanması ve yer tesliminden itibaren 600 gün. dev ihalenin şirketin ortaklık payına düşen kısmın kamuya açıklanan son gelir tablosundaki brüt satış hasılatına oranı ise yüzde 52..