listelenecek başlık bulunamadı.

yatirimci


doco

şu an endeks yıkılsa umrunda olmaz, en sağlam kağıtlardan biri.


ızfas

2017 yılında tekzen ile imzalanan sözleşme çerçevesinde izmir fırça ürünlerinin tekzen mağazalarında satışının gerçekleştirilmesine ilişkin sözleşme 2018 yılı için de yenilenmiştir. bu kapsamda 118 mağazası bulunan tekzen'in tüm mağazalarında izmir fırça ürünlerinin satışı ile birlikte şirketin ciro ve karlılığının olumlu etkilenmesi öngörülmektedir."


gozde

%39 oranında sermaye payı ile hissedarı olduğu şok marketler ticaret a.ş.'nin paylarının muhtemel halka arzına ilişkin olarak yapılan çalışmalar kapsamında, daha önce bookrunner olarak ataması yapılan ünlü&co'nun dünden itibaren geçerli olmak üzere dördüncü global koordinatör olarak yetkilendirilmesine karar verilmiştir.


clebi

ihaleyi kaybetmişler:

mıal tarafından tarafımıza yapılan bildirime göre, ihale, şirketimiz dışındaki bir ihale katılımcısı lehine sonuçlanmıştır." 


dgate

var mı dün neler olduğunu açıklayabilecek biri?


bitcoin

davos'ta konuşan ünlü yatırımcı george soros, bitcoin'in tipik bir balon olduğunu söyledi.

davos'ta konuşan george soros bitcoin ile ilgili uyarılarda bulundu. konuşmasında bir katılımcının kripto paralarla ilgili sorusunu yanıtlayan soros, kripto paraların tipik balon niteliğinde olduğunu ve istikrarlı değer saklama aracı olmadıklarını söyledi.

soros, "diktatörlükler yükseldikçe, daha farklı bir sonuca ulaşacaksınız, çünkü bu ülkelerin yöneticileri bitcoin'i yurt dışında sakladıkları bir kara gün parasına dönüştürecekler" dedi.

bitcoin'in arkasındaki blockchain teknolojisini olumlu bulan soros, açık toplum vakıfları'nda bu teknolojiyi göçmenlerin birbiriyle iletişime geçmesi ve paralarını güvenli bir şekilde tutmaları açısından kullandıklarını söyledi.

http://www.borsagundem.com/haber/soros-bitcoin-balon/1271864


seykm

14.12.2017 tarihinde seyitler kimya san. a.ş. pay piyasasında 200.000 adet 5,30 fiyatla alış işlemi tarafımızca gerçekleştirilmiştir. bu işlemle birlikte seyitler kimya san. a.ş. sermayesindeki paylarımız %59,45 oranına yükselmiştir. işlemin detaylarına ilişkin bilgiler tabloda verilmektedir.

bir de 5.30 dan almışlar 1 milyonluk.


xu100 bist

faiz arttırımı bu sefer gelecek gibi görünüyor. borsada olumlu etki yaratabilir.


luksk

aşırı volatil seyreden lüks kadife payları 15 gün süre ile brüt takas kapsamına alındı


xu030 viop

abd doları dün, cumhuriyetçilerin vergi tasarısının abd senatosu bütçe komitesinde kabul edilmesi ile birlikte gelişen ülke para birimlerine karşısında güçlü performans sergilerken, türk lirası da zarrab davasına ilişkin haber akışı eşliğinde negatif ayrışan para birimleri arasında yer aldı. kasım vadeli dolar/tl kontratı ise günü %1,6 yükseliş ile tamamladı.


pnsut

pnsut…nötr… şirket, gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı'nın okul sütü ihalesine pınar süt-dimes gıda iş ortaklığı olarak teklif verildiğini ve ihale sonucu kesinleşince açıklama yapılacağını belirtti. (kap)


aksa

aksa…sınırlı pozitif… şirket, tc. ekonomi bakanlığı teşvik uygulama ve yabancı sermaye genel müdürlüğü'ne yapmış olduğu liman teşvik başvurusunun büyük ölçekli teşvik kapsamına alındığını ve 27 kasım 2017 tarihli yatırım teşvik belgesi ile onaylandığını ve teşvike konu yatırım tutarının 576 milyon tl olduğu bildirdi. (kap)


vakbn

vakbn…nötr… şirket genel müdürü mehmet emin özcan, yerli otomobil projesine finansman desteği sağlamaya çalışacaklarını ve vakıflar genel müdürlüğü hisselerini hazine’ye devretme görüşmelerinin sürdüğünü söyledi. (bloomberg ht)


seykm

kağıdın alıcısı mı varmış nasıl satacaklarmış.


kutpo

9 aylıkta 28 milyon net kar açıkladı. %8 ile açtı bugünü.


xu030 viop

VİOP 30 ENDEKS KONTRATI GÜNE %0,05 YÜKSELİŞLE 137 BİN 600 PUANDAN BAŞLADI 


pgsus

pegasus'un 3. çeyrek net karı 536.8 milyon tl oldu, beklenti 511.2 milyon tl


clebi

çelebi hava servisi 3. çeyrek net kar 54.3 milyon tl, beklenti 52.3 milyon tl


eurtry

euro/tl, yüzde 0.4'lük bir yükselişle tüm zamanların rekoru olan 4.5239 seviyesini gördü.


asels

3ç bilançosu biraz düşüşe neden olabilir. beklentilerin altında çok az diye düşünüyorum

arena

4 milyona yakın bir bilanço geldi. ilk 2 ay 200 bin ve 600 bin gelmişti, yine de beklentilerden çok uzak. 4ç beklentilerine kadar 4 -4-6 arasında gider gelir gibi.

despc

bilançosu kötü geldi. bugün biraz düşüş var.

gubrf

hala 5 i bile geçemedi. ne saçma bir hisse.büyük hayal kırıklığı.hakkında yorum yapmaya bile değmez.

logo

bu hisseye her fiyattan yatırım yapılır diye düşünüyorum.evet şu an çok değerli ama hala değerlenebilecek potansiyel var. ayrıca bu şirket ileride satılabilir diye düşünüyorum

ditas

6 altı alım için uygun mu acaba. 4.4 seviyelerinde baya zaman geçirmişti almak kısmet olmadı.

dardl

bir aralar 80 kuruşlarda dolaşıyordu gözaltı pazarında. borsa uçunca bu da uçtu.

acaba gözaltı pazarından ne zaman çıkar. gözaltı pazarından da çıkarsa muhtemelen şimdi ki 2 li fiyatları da katlayabilir.


seykm

bu kağıt bile nerelerden nerelere geldi.

garan

an itibariyle 10 altına indi yine yeniden...


clebi

çelebiyi etkileyebilir mi ?

clebi

dhmi: ağustos'ta yolcu sayısı geçen yılın aynı ayına göre %16,3 artış göstererek 21,65 milyon oldu

devlet hava meydanları işletmesi (dhmi ) genel müdürlüğü, 2017yılı ağustos ayına ait havayolu uçak, yolcu ve yük istatistiklerini açıkladı.

yapılan açıklamaya göre, ağustos ayında, havalimanlarının uçak trafiği geçen yılın aynı ayına göre iç hatlarda iç hatlarda yüzde 8,3 artışla 90.237, dış hatlarda ise yüzde 13,6 artışla 69.548 oldu.

toplam uçak trafiği de (üstgeçişler dâhil) yüzde 10,1 artışla 200.321 oldu.


thyao

12.2017 vadeli kontrat var 10.03 civarından almıştım . hergün kar yazdı. 9.20 seviyelerine kadar indi aralık sonu kontratı.

xu100 bist

bugün 102 bin altını test edebilir mi

doco

230 küsürden aldığım hisse, 172 leri gördü. thy ile anlaşma olacak mı olmayacak mı hala belirsiz.

doco